Logo

GESLAAGD!

Wij feliciteren onze geslaagde leerlingen!

Wie zijn er geslaagd?

Op deze pagina worden alleen namen gepubliceerd van leerlingen die daarvoor toestemming hebben gegeven.

havo

Fiene Abachi | Sevgi Altintas | Chaima Amdâ | Niels Assenberg | Imane Ayadi | Fenna Bakker | Melle van Bergen | Merlijn Berkel | Dannika Biermans | Babs van Biezen | Niek Blaauw | Noa Boelhouwer | Sven Boelhouwer | Storm Bolman | Nori Bouwens | Demmy Brands | Liam Brederoo | Luc Brouwer | Nadieh de Bruin | Lorraine van Buiten | Yara Capel | Boaz Crezee | Meike Dalsem | Bram van Dam | Thijs Dekker | Anna Dekker | Emilie Dekkers | Selina Demirkaya | Annika Diepenbroek | Brendi van Diermen | Mark Dijkhuizen | Fleur Dijkshoorn | Nick Duijndam | Mara van Egmond | Freekje Elders | Jasper Ettema | Marlon Fahrner | Etienne Foissard | Isabelle Franse | Gyan Fransen | Sam Geerts | Noël Geurts | Wessel Hanjoel | Iris Haring | Yasmina Haryouli | Leandro Havinga | Misha Heijink | Josephine Heijkoop | Mike Hellwig | Eva Hendriks | Kayleigh van der Hoek | Mike van der Hoeven | Rosalie van der Hoeven | Annika Hoevenaars | Julia van 't Hof | Emma Hogervorst | Kim van Holst | Tobias Houtman | Thijs Hubert | Marit Hueber | Menno Huising | Jente Huisman | Tijn Hulisz | Julia Jager | Esther de Jong | Joram de Jong | Annabel de Jonge | Isa Jorritsma | Kalle Kalders | Azem Kallan | Sven Kemp | Thomas Kleijweg | Laurie Kleijweg | Diede van der Knaap | Rens Koene | Guusje Koene | Matthijs Koning | Fikri Köprücüogullari | Chloë van der Kraaij | Lisa van der Kraan | Seth Kruidhof | Joost Kuijper | Imane Laaraj | Mink Labee | Bart Lamens | Julia Lauretta | Stef Luisman | Sophie Maat | Fleur van Mansvelt | Jente Miedema | Yonah Mud | Rilwan Muksal | Jessica Ngabo Tchouake | Sofie Nieboer | Zina Nirhu | Jasmin Omeragic | Ra‹d El Ousrouti | Fréderique Overbeek | Jens van Overbeek | Tessa van Paassen | Daniël Paauwe | Lucas Paauwe | Daphne Pardoen | Ton Pham | Denise van de Pol | Lyn Poortman | Charlotte van Rappard | Maud Reijchard | Lieke Rieff | Wessel Rosenboom | Lisa van Rossum | Kjeld Ruijtenbeek | Vera Rutz | Thijmen Sanders | Evelien van Santen | Quinten Schep | Mario Schmidt | Lisa Scottini | Bart van Seters | Samir Shams | Jorn Slot | Joris de Smet | Bram Smits Schouten | Sanne Sneek | Rik van Soldt | Stan van der Spek | Norah Stegehuis | Ryan Stoel | Abel Tangeman | Maya van Valen | Samira Veldhoven | Senne Verheezen | Daan Verzijl | Cas Vijverberg | Julian Vleesenbeek | Merel van Vliet | Martijn van Vliet | Max van Voorthuizen | Bas Vreugdenhil | Mick Vu | Floris van Waart | Saari van der Wekken | Jamie Werkman | Sjoerd Wissenburgh | Sanne Wubben | Semra Yavuz | Anouk van der Zee | Madelief van Zeijst | Nikol Zhekova | Lola Zonderland | Manuel van Zuylen | 

2e tijdvak:

Nathan Bom | Jurek Engelsma | Joris Faber | Lotte Flipsen | Jesse van Geest | Dyon de Graaf | Wouter Groote | Jasper Halbe | Dorus Hekker | Sylvana Jorissen | Hanna Junger | Laura Kiviet | Hok Chui Man | Laila Mehidi | Nynke van Neerbos | Julia van Paassen | Ingmar Pauptit | Birhat Polat | Joran Put | Lynn Reijchard | Zion Sang-Ajang | Yanis Tata | Jochem Tenders | Senna Vanwersch | Ian Vogels  | Rubina Wilson |

 

vwo-atheneum

Coosje-Sophie Arkesteijn | Myrthe Arkesteijn | Isabelle Bakker | Tijmen Benschop | Arno Bijlemeer | Jesse Birnage | Manon Boks | Thijmen van den Brink | Tim de Brouwer | Lucille Dalsem | Lars van Dijk | Luna van Dijk | Sem Disselköter | Pieter Doedée | Jari van Dop | Huib van Dorssen | Maartje Duisterwinkel | Lois van Eijk | Max Foissard | Lex Franken | Cas van Gastel | Anne Gebraad | Sabine van Geest | Lucas van Ginkel | Bram Gores | Eline van Haren | Sven van der Helm | Tim van Hemel | Jarick Hertog | Emma Huijskes | Julian Immerzeel | Jill Jager | Guido Jansen | Casper Jurjens | Wladimir Kattentidt | Niek Kwanten | Nadira Lalmahomed | Nora Lammers | Lotte van de Langenberg | Rixt Laskewitz | Lucas Leerdam | Lieke Lim | Femke van der Linden | Robin van der Linden | Jill van der Lugt | Rosalie van Mourik | Meike Plomp | Natasja Poot | Shane Pourier | Milan van Puffelen | Thijs van Reeuwijk | Jonas Reith | Jelmer Rossel | Maarten Ruijgh | Guido de Ruiter | Triston van der Schans | Thomas Schuller | Quinten Sonneville | Daan Strooper | Jens Thomas | Merel Triemstra | Bao-nhi Trinh | Job Valkenburg | Chris Varekamp | Nina van der Velden | Itse Veltmeijer | Lara Vermaat | Sara Visser | Fenna Vlonk | Tessa de Vree | Inez van Winden | 

2e tijdvak:

Coosje-Sophie Arkesteijn | Ian Coleman | Ilias El-Makhloufi | Julia von Imhof | Sander Lam | Maaike Lansing | Ricardo van Leeuwen | Noreen Lieftinck | Daan van Loenen | Rosalie van Mourik | Chantal Noordam | Bas Olink | Ruben Pruisken | Milan Slaats | Julia Tieman | Bao-nhi Trinh | Lisa van der Valk | Eva Verbeek | Lara Vermaat | Daniël Versteeg | Roos van Wijngaarden | Kelsey van Woggelum | Nikki de Wolf |

 

vwo-gymnasium

Ruben van den Akker | Jesse Brandon | Lisanne de Bruin | Aiden Deighton | Roy van Donge | Luna Duijndam | Fien Ellerbroek | Mabel Foster | Marijn van Geest | Hermelein Groeneveld | Rink van Hartingsveldt | Kim Heemskerk | Bo Hupkens | Raphael Jagroep | Marloes van der Kaaij | Zoë van der Keur | Eva Knoeff | Lucas Mak | Maeva Neervoort | Dieuwke Pel | Senna Ploum | Anna Schormans | Sijmen Wittebrood | Mira Zimmerhackl | Jasmijn Zonneveld | Vera Zuidgeest |  

2e tijdvak:

Kaoutar Fatah | Fleur Kleijburg | Senna Ploum | Lotte Wams | Daniël van Wijngaarden |

Terug naar nieuwsoverzicht